• Okna, dveře

Okna, dveře

Dodávky a montáže hliníkových, plastových oken a dveří, dle požadavků zákazníků.

Proč hliníkové dveře a okna vlastní výroby Sappex?

Do bytových domů, komerčních objektů, rodinných domů, dodáváme kvalitní plastová i hliníková okna dle specifikací zákazníků, to vše nabízíme včetně zaměření, odborné montáže a servisu.

Proč hliníková okna vlastní výroby Sappex? Zkušenost, zázemí, profesionální personál, know-how, materiál. Hliník je znám svou kvalitou, pro výrobu oken je tak dokonalým materiálem s vysokou pevností. Také vzhledem k bezpečnosti jsou hliníková okna mnohem odolnější vůči poškození teplem, či vloupání.

V případě, že se násilně neponičí, je navíc téměř vždy zaručená tvarová stálost hliníku. Okna vyrábíme z vícekomorových profilů, což zaručuje nízkou hladinu zvukové i tepelné propustností. U moderní technologie jsme schopni vyrábět hliníková okna, která se celkovým úhrnem tepelné propustnosti vyrovnají například oknům plastovým, je tedy možné hliníkovými okny osadit i nízkoenergetické domy. Hliníková okna navíc neomezují téměř žádné rozměry, díky pevnosti a odolnosti hliníku. Proto lze vyrábět i konstrukce mnohem větších rozměrů, než z jiných materiálů, jako je plast nebo dřevo. U hliníkových oken lze také dosáhnout vynikající protipožární a kouřotěsné ochrany.

Nezávazná poptávka

Klidně nám i zavolejte

+420 603 449 000