• Zastřešení

Zastřešení

Různé typy zastřešení včetně konstrukce.

Zastřešení

Řada zákazníků si oblíbila polykarbonát pro jeho vynikající vlastnosti jako je malá hmotnost, pevnost, pružnost, dále pro tepelné a světelné vlastnosti nebo nízké pořizovací náklady. Polykarbonát využíváme na zastřešení vchodů, které opatřujeme také průmyslovými nebo typovými markýzami.

V naší nabídce najdete i řadu přístřešků a zastřešení. Nabídka je rozdělena do dvou částí (sériové markýzy v typizovaných rozměrech a markýzy vyrobené na zakázku dle individuálních potřeb zákazníka).

První obsahuje dodávku a případnou možnou montáž, podle domluvy, typizovaných markýz nad vchody.

Jejich význam spočívá v ochraně vchodových dveří před špatnými povětrnostními podmínkami, vaší ochranou před samotným vstupem do objektu, před odemčením dveří a ochranou vašich návštěvníků před otevřením dveří zevnitř. To zároveň zvyšuje estetiku pohledu na vstup do vašeho objektu a také zvýšení příjemného pocitu vstupujícího před vpuštěním do objektu.

Markýzy jsou vhodné k použití jak na komerční tak na soukromé objekty, pro vstupy hlavní i vedlejší.

Tyto markýzy jsou vyrobeny sériově v typizovaných rozměrech, které nelze měnit a jsou v provedení:

  • hliníkovém
  • nerezovém

Jedná se o výrobky esteticky velice dobře propracované s výplní komůrkovým polykarbonátem nebo akrylovým sklem. Jsou komponovány jako jednoduchá skládačka, kterou smontujete podle přiloženého návodu. Průměrně zručný zákazník s jedním pomocníkem ji snadno nainstaluje na místo určení. Jedná se o zastřešení z vysoce kvalitních materiálů, hliník je lakovaný práškovým lakem. Nerezové podpěry mají velice estetický vzhled a splňují veškeré požadavky náročných zákazníků. Nerezové stříšky za použití nastavovacích modulů se dají prodloužit na jakoukoliv šířku.

Proč právě tyto markýzy?

Estetika – lehká nosná konstrukce provedená z nerezové oceli, dešťový a upevněný u stěny hliníkový profil, akrylové sklo dostupné ve čtyřech barvách dává štíhlou linii celé konstrukci. Snadnost aranžování stříšky a stěny v každém prostoru budovy. Použití zastřešení z ušlechtilé oceli neruší celkovou estetiku celého průčelí budovy.

Trvalost – využití ušlechtilé nerezové oceli, akrylového skla odolného proti působení vnějších účinků a UV záření zvyšuje odolnost proti stárnutí, a také minimalizuje periodickou údržbu.

Čistota – pryžové těsnění ve stěnovém profilu vede dešťovou vodu přímo do odtoku.

Rychlost montáže – souprava elementů pro montáž stříšek a stěn je velmi lehká a nevyžaduje velké vynaložení síly. Díky použití západkových spojení nemusíme vrtat otvory v akrylové desce. Speciální západkové držáky z nerezové oceli jsou solidní podpěrou pro akrylovou desku. Možnost demontáže západky umožňuje jednoduché čištění celé desky. Druhou možností je pak výroba zastřešení s rozměry dle individuálních potřeb zákazníka.

Zde nabízíme možnost výroby zastřešení vchodů, schodišť, balkonů, teras či venkovního posezení a to konstrukce z materiálů dřevo, AL profily, nerez profily nebo ocel. Střecha zastřešení se provádí z komůrkového polykarbonátu různé tloušťky. Zaměření provádíme na místě realizace s konkrétní domluvou podle představ zákazníka.

Nezávazná poptávka

Klidně nám i zavolejte

+420 603 449 000